KO ĶERT?

Grozā ķer visus tos priekšmetus, kuri pēc izlietošanas kļūst par atkritumiem. Tos nav iespējams otrreiz pārstrādāt un atkritumu poligonā tie nonāk atkritumu kalnā, kur tad paliks uz mūžīgiem laikiem.

KAS TAD IR ATKRITUMI?

Atkritumi ir visas tās lietas, kuras pēc to izmantošanas izmetam. Katru reizi, kad plāno iegādāties ko jaunu, atceries, ka, lai apmierinātu visas cilvēku šķietamās vajadzības, ir nepieciešams liels dabas resursu apjoms. Turklāt ražošanas procesi ne tikai piesārņo dabu, bet arī piedalās atkritumu ražošanā. Daudzas iegādātās preces ir ar ļoti īsu kalpošanas laiku un jau pēc neilga laika nonāk atkritumu tvertnē. Tāpēc ikdienā pieskati savas izvēles gan iepērkoties veikalā, gan izmetot kādu lietu atkritumu konteinerā.  

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit