KO ĶERT?

Esi vērīgs, grozā ķer visus tos priekšmetus, kuri pat tad, ja šķiet saplīsuši – ir salabojami, tos var sašūt, salīmēt un visādi citādi sastiķēt,  lai paildzinātu to lietošanas laiku.  

Salabojams

Viss, kas nonāk atkritumu poligonā tiek pāršķirots, pārskatīs un sadalīts pēc piederības. Te no atkritumiem tiek atlasītas tās detaļas, kuras ir iespējams otrreiz pārstrādāt. Atvieglot noslogoto atkrituma kalnu varam kopā sadarbojoties.

Pāršuj drēbes, taisi jaunas mēbeles no vecajām, izmanto makgaivareni, lai salabotu saplīsušo. Radi jauni no vecā un daba tev par to pateiks paldies!

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai nodrošinātu lietotājus ar kvalitatīvu, drošu un lietotāju vajadzībām un interesēm atbilstošu saturu. Nospiežot pogu Piekrītu, kā arī turpinot lietot šo pārlūka sesiju, Jūs apstiprināt, ka piekrītat izmantot sīkdatnes. Ja vietnes izmantošanas laikā Jūs pārdomājat un vēlaties atcelt savu piekrišanu, Jūs vienmēr varat veikt nepieciešamās izmaiņas pārlūka iestatījumos un dzēst saglabātās sīkdatnes. Mūsu sīkdatņu izmantošanas politika ir pieejama šeit